Komentarze

Ocena Usług

W tym miejscu każdy może podzielić się opinią  na temat usług wykonywanych przez firmę Apis. Niestety wszystkie opinie ze starej strony przepadły więc tym bardziej zachęcamy do pozostawiania komentarzy by przyszłym klientom było łatwiej podjąć decyzję o skorzystaniu z naszej pomocy.

12 komentarzy do “Komentarze”

    1. Z laptopem bylam w 3 roznych serwisach w Walbrzychu. Nikt nie potrafil sobie poradzic z dziwnym zachowaniem ustrojstwa. Wszyscy proponowali reinstalacje systemu, ponoc nie dalo sie nic innego zrobic. Pan Andrzej po telefonicznym opisaniu problemu odebral ode mnie komputer. Na drugi dzien dostalam swietnie dzialajacego szybkiego laptopa, chodzi lepiej niz nowy! Pozdrawiam, Krysia.

  1. Fachowe podejście i możliwie szybko wykonana usługa a na tym najbardziej mi zależało. Dzięki

  2. Dziękuję za interwencję w tak krótkim czasie. Obsługa mistrzowska. Pozdrawiam p. Andrzeja

  3. Z tym Panem chętnie będę współpracował w przyszłości. przyjazd po godzinach i reanimacja mojego firmowego komputera uratowała mi następny dzień. Polecam bez wahania

  4. Kolejna moja styczność z p. Andrzejkiem i kolejny raz jestem w pełni zadowolony. Usługa usługą ale wieczny uśmiech i wprowadzanie pozytywnego nastroju powodują że zawsze chętnie dzwonię gdy jest potrzebna pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wabrzych i okolice